Materjalid

 

AINULT PARIMAD MATERJALID


Laitmatu käsitöö ja esmaklassilised materjalid on EXENTRI rahakoti hingeks.
 

Rahakotti iseloomustab funktsionaalne disain, lihtsad jooned ja kvaliteetsed materjalid. Kõrgkvaliteediline lehma nahk, vooderdatud nailoniga, mis tagab plastikkaardi sujuva liikumise, roostevabast teras tagab stabiilsuse ja vastupidavuse. EXENTRI Wallet ja Multiwallet omavad reguleeritavat roostevabast terasest sulgurit, Norra disain. 

EXENTRI rahakotid on saadaval laias värvi ja tekstuuri valikus. 

ELEGANTNE KINKEKARP

EXENTRI rahakotid tarnitakse elegantsetes värvilistes ja nailoniga vooderdatud karpides. Karbi toon ühtib rahakoti tooniga. 

Parim kink inimesele, kes seda väärib - ja sulle endale. 

 

RFID TÕKE

RFID on lühidalt raadiosageduse abil identifitseerimine. RFID tõke kaitseb sinu kaarte andmevarguse eest. Testitud organisatsiooni “ Euro Lab for International Transaction Technologies (Elitt)” poolt. 

Tänapäeval on kasutuses palju kaarte, mis sisaldavad kiipi ja antenni, juhtmevaba kommunikatsiooni eesmärgil. Antud tehnoloogia abil on võimalik teostada viipe makseid, kus puudub füüsiline kontakt kaardi ja terminali vahel. Paraku on sellisel tehnoloogial ka oma pahupool, kuna kaardile võib ligi pääseda ka mõni kurikael, kes omab vastavat seadet, mis kasutab NFC (Near Field Communication) kaardilugemis tehnoloogiat. Antud kaardilugejaga on teoreetiliselt võimalik ligi pääseda teie kaardi andmetele läbi riiete või rahakoti, nii et te ise ei pruugi seda märgatagi. 

Just antud tegevuse tõkestamiseks kasutab EXENTRI RFID blokeerivat nailonit, tagamaks kasutajale kindluse, et keegi tema kaardi andmetele ligi ei pääseks ja pangakaardid oleks kaitstud. Tutvu kogu kollektsiooniga, klikates siia