Kui loodus sunnib inimesi funktsionaalselt mõtlema, võib juhtuda väikseid imesid.

Norra on riik, kus loodus teeb oma seadusi, kus inimesi inspireeritakse mõtlema uuenduslikult ja teistmoodi. EXENTRI rahakott sündis samuti just muutunud keskkonna vajadustest ja väljakutsest, mille kaks noort meest otsustasid vastu võtta. Nad tegid oma missiooniks kujundada rahakott, mis ühendaks funktsionaalsuse, klassikalise stiili ja vastaks kaasaegse maailma nõudmistele. Tulemuseks oli Norra leiutis EXENTRI Wallet.

EXENTRI rahakoti idee nägi päevavalgust esimest korda 1999. aastal. Krediitkaartide kasutamine oli tõusuteel ja kaks noort norrakat tajusid vajadust ühe moodsa rahakoti järele. Nende missiooniks oli luua väike, praktiline ja atraktiivne rahakott, mis ühendaks klassikalise stiili parimad omadused tänapäevaste vajadustega. Mitme kaardi hoiustamine, märkmete ja kviitungi lahtrid, ning mis kõige tähtsam - vahetu ligipääs.

Pärast mitut testimisvooru, töötasid nad välja ainulaadse süsteemi, hoides rahakoti õhukese ja stiilse, ning samal ajal väga funktsionaalse. Aastate jooksul on see kirg jäänud vaibumatuks ja kaubamärk EXENTRI esindab innovatsiooni ja kvaliteetseid tooteid, millel on ainulaadsed omadused.

Aastast 2013 on KPME Int. Group OÜ uhkusega selle Norra kaubamärgi esindaja Eestis, Lätis, Leedus ja Venemaal. Oleme oma klientideni toimetanud tuhandeid EXENTRI rahakotte ja tagasiside on 100% positiivne. Tegemist on tõesti väga stiilse ja praktilise tootega, mille kvaliteet on laitmatu, teenides rahakoti omanikku väga pikki aastaid.